top of page

Menús Fin de Año

Público·2 miembros

Brno Opava přenos 8 prosince 2023 Živý přenos

před 2 dny — Brno - Opava. Právě se nacházíte v sekci basketbal živě. Máte rádi basketbal? Máte vsazeno na zápas Brno - Opava? Podívejte se na živý přenos ...

Olomouc Opava přenos živý 2 prosince 2023 Streamování před 6 dny — 2023 — [[Živý přenos#]'] Geosan Kolín Praha on-line přenosu 17 dubn Sledujte... NH Ostrava 17 19 2973: 3091 47, 2 7. BK Opava 3028: 2986 8. 56' Po rohu byl před vápnem faulován Blecha a Potočný vyfasoval žlutou kartu. 55' Opavští měli k dispozici standardku, Málek kopnul střílený centr, který nakonec musel nad břevno vytáhnout gólman Berkovec! Blecha nyní chtěl vysunout rozběhnutého Kopečného, ten ale jeho prudkou přihrávku nezachytil a míč sbírá Berkovec. 54' Míč ale poslal přímo na Berkovce, který balon vyboxoval do bezpečí. 53' Roh pro Opavské. Rozehraje ho Blecha. 52' K Ondráčkovi nyní do vápna propadl míč a domácí křídlo upadlo po kontaktu s Berkovcem. Slezané si žádali penaltu, ale sudí Petřík je jiného názoru. Zápasy - NBL St 18:00. BK Opava. Basket Brno. 103. 75 · 20 23. 41 34. 64 53. Základní část. Online přenos na ČT Sport Plus. Vysílame na TV Com. review. 6. 34, 11. 10. 2023 32' Helebrand odvrací míč po pasu na Fouska raději na roh. Rozehraje ho právě brněnský záložník. 31' Potočný teatrálně upadl přímo před opavskou lavičkou a hned to dostává sežrat od opavského kouče Miloslava Brožka a jeho asistenta Lukáše Černína. Situaci uklidňuje pomezní. 30' Potočný u lajny hezky zalepil dlouhý pas, ale stopku mu následně vystavil Janoščín. 29' Pokus Endla o vysunutí Kronuse končí zdviženým praporkem pomezního – ofsajd. 28' Alijagič si zpracoval balon kolem Kopečného a byl faulován, sudí Petřík přerušuje hru. Hosté jsou na míči. 27' To už ale neplatí. Opava - Brno | ONLINE | 30. 9. 2023 16:00 | Fotbalová národní liga 2023/2024 | ŽIVĚDěkujeme vám za pozornost a přejeme vám klidný sobotní večer. Fotbalisté Slezského FC navázali na středeční vítězství ve 3. kole MOL Cupu a brněnskou Zbrojovku porazili v týdnu i podruhé, tentokrát v rámci FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V Městských sadech šli přitom tentokrát do vedení hosté, když Denis Alijagić už po třech minutách hry otevřel skóre. Domácí se ovšem dočkali brzkého vyrovnání, o které se postaral David Vaněček a po změně stran završil opavský obrat Jaroslav Málek. Brňané, kteří po vyloučení Kronuse v 71. minutě dohrávali v deseti, už srovnat nedokázali ve F:NL padli podruhé v řadě. Basketbal, Kooperativa NBL na TVCOM.CZ Basket Brno - BK Opava · Datum utkání: 6. 12. 2023 17:50 · Soutěž: Basketbal, Kooperativa NBL, Základní část, Muži · Sezóna: 2023/2024. Basketbal BK OPAVA – BASKET BRNO 3/23 Opava – Brno. Kromě samotného utkání byl mezi diváky i známý herec Ivan Trojan jako zapálený fanoušek Opavy. Abychom si všichni užili tu vynikající ... Naopak Opavští v soutěži neprohráli už čtyři kola v řadě. Držení míče: 51%: 49%. Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:6. 90+3' Střídání v týmu SFC Opava: ze hřiště odchází Matěj Hýbl, přichází Adam Ščudla. 90+2' Nadějný brejk vedl po sklepnutí Marzuqa Rataj, ale míč si příliš předkopl. Hosté zjednodušili hru a hrnou nakopávané míče do opavského vápna. 90+1' Střídající Martinek odcentroval z levé strany na Řezníčka, ten se dostal k hlavičce, ale míč poslal přesně do míst, kde byl připravený brankář Richter. 89' Hosté už jsou opět nasáčkovani před opavským vápnem. BK Opava - Basket Brno - Basketbal | Česká televizeStopáž111 minutBasket Brno – BK OpavaKooperativa NBL6. 12. 2023 na iVysíláníStopáž99 minutLevhartice Chomutov - BLK Slavia PrahaChance ŽBL2. 2023 na iVysíláníStopáž113 minutERA Basketball Nymburk – USK PrahaKooperativa NBL2. 2023 na iVysíláníStopáž88 minutKARA Trutnov - Sokol Hradec KrálovéChance ŽBL1. 2023 na iVysíláníStopáž117 minutKP TANY Brno - Antalya 07 BasketbolRepríza1. 2023 na ČT sportStopáž114 minutKP TANY Brno - Antalya 07 BasketbolEuroCup v basketbalu žen (celý přenos)30. 11. 2023 na iVysíláníStopáž82 minutKP TANY Brno - Antalya 07 BasketbolEuroCup v basketbalu žen30. Ani jedno z mužstev se nyní nikam nežene. 40' Omale se na hranici šestnáctky otočil s míčem, ale centr adresovaný Rezkovi byl hodně nepřesný. 39' Ani hosté ale směrem dopředu nevymysleli nic kloudného. 38' Z něj ale žádné nebezpečí pro hostující bránu nepramení, naopak nyní se musí bránit Opava. 37' Po akci Málka vybojoval roh Kopečný, k rozehrávce se již chystá Blecha. 36' Hosté vyrazili do rychlého brejku, Endl měl spoustu možností a zvolil centr na Potočného, jehož hlavička postrádala razanci i přesnost. 35' Z následného rohu ale nevzešlo žádné nebezpečí pro bránu Brna. 34' Opavští mohli otočit skóre! Málek si hezky zasekl míč a vypálil, jeho tečovaná rána končí těsně vedle tyče! Roh pro Opavu. 33' Jeden z hostujících hráčů se provinil útočným faulem, a tak se směr hry opět obrací. Opava Ústí nad Labem Přímý přenos 19.11.2023 19. 11. 2023 — Děčín Opava přenos živý 4 listopadu 2023 Sledujte Online play image. STUDIO BASKETBAL: Basket Brno - SLUNETA Ústí nad BK ARMEX Děčín - BK Opava, ... BK Opava - Basket Brno - Basketbal Kvalifikační utkání na Mistrovství Evropy v basketbalu žen 2025 (celý přenos). 12. 11. 2023 na iVysílání. Dalších 10 dílů. Napište nám. Otevřít kontaktní ... 68' Ondráčkův centr propadl až k Rezkovi, jeho pokus o okamžitou přihrávku do ohně ale vyřešili Brněnští... 67' Opavští fanoušci se nyní prezentují povedenou choreografií, na hřišti mezitím domácí hráči vybojovali roh. 66' Sudí Petřík opět žlutí, tentokrát kartu obdržel hostující Kamso Mara. Opavští zastavili útok Brna pouze za cenu faulu. 63' Zajímavá kombinace v podání Opavy, na jejímž konci byl aktivní Málek. Ten už si míč rovnal ke střele, ale ukopl si ho a Endl odkopává balon do bezpečí. 61' ze hřiště odchází Roman Potočný, přichází Jakub Řezníček. 60' Opava právě vstřelila branku! Domácí obrací skóre! Miloš Kopečný získal odražený míč, ve vápně obešel protihráče, poslal prudkou přihrávku na přední tyč, kam si naběhl JAROSLAV MÁLEK, pohotovou střelou bez přípravy neomylně zakončil a Opava vede! 57' Ou, teď měli hosté štěstí! Právě ex-brněnský záložník Blecha to zkusil přímou střelou, kterou zastavilo břevno! K dorážce se dostal Helebrand, ale jeho hlavička skončila vedle brány. 80' ze hřiště odchází Zdeněk Toman, přichází Nicolas Martinek. 79' ze hřiště odchází Jakub Rezek, přichází Jan Kadlec. ze hřiště odchází Adam Ondráček, přichází Tomáš Rataj. ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Yahaya Mohammed Marzuq. 77' Dnešní utkání sleduje 1 836 diváků. 76' Hosté začínají utahovat šrouby a domácí trenéři chystají hned trojí střídání. 75' Z dobrých pětadvaceti metrů to zkusil Rezek, ale jeho střela proletěla vedle hostující brány. Slezané po inkasované brance přidali a dočkali se brzkého vyrovnání poté, co se hlavou prosadil útočník David Vaněček. Osud utkání zůstává otevřený, uvidíme, co nám přinese druhý poločas. 45+1' První poločas skončil. Slezané jej rozehráli nakrátko, ale Berkovec a spol. nemuseli řešit žádné nebezpečí. Opavští mezitím rozehrají další roh, tentokrát z levé strany. 44' Hosté jej ale s přehledem ubránili, míč doputoval až k opavskému brankáři Richtrovi. 43' Opavští vydřeli roh, rozehraje ho Ondráček. 42' Tempo hry s blížícím se závěrem prvního poločasu trochu upadlo. Praha Nymburk Přímý přenos 2 prosince 2023 Živý sport před 6 dny — 2023 — 2023 — Opava NH Ostrava přenos živý 23/09/2023 před 55 minutami [VOLNÝ, UVOLNIT==] Praha Žabiny Brno Přímý přenos 11. BK Opava 190 ...